Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mapou v theHunter:Call of the Wild

Dobrý den,včera sem si na steamu zakoupil hru,zapnuj jsem ji všechno bylo v pořádku jen mi nešla oddálit mapa,je to tím že mi nefunguje kolečko na myši,díval sem se tedy do nastavení jestli oddalování nejde nějak přenastavit, ale nic sem nenašel.Je zde nějaký jiný způsob na to jak oddálit mapu ?

Dobrý den, zkusil bych v nastavení přenastavit položku, která je primárně určená na kolečko (což by mělo být přehazování zbraní), třeba na šipky a vyzkoušet to na mapě. Jinak bych na hraní doporučil ovladač, obraz a pohyb je pak mnohem lepší a dá se s ním potichu plížit, bohužel zaměřování a střelba je s ovladačem krkolomnější, na to jsem musel čapnout myš.