Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s kompatibilitou u Spore

Zdravím, mám takový dotaz ohledně kompatibility u Spore na Windows 10. Když spustím hru, normálně chvíli funguje a pak mi to napíše program přestal fungovat. Několikrát jsem zkoušela odstranit potíže s kompatibilitou, ale nikdy mi to nevyšlo... Nevíte co s tím? Případně nějaký odkaz třeba i na cizojazyčné diskuze, kde se tohle řeší?
Děkuju za odpovědi. :)

Podle diskuzí na Steamu to řadě lidí funguje. Někomu ale ne.
EA prý podporu pro Spore na W10 neposkytuje, smůla.

Podle některých by měla stačit nastavit kompatibilita na Windows XP a hru spouštět s administrátorskými právy.

Já mám Spore z Originu, pod W7/Pro fungovala normálně.

Odkud máš hru? Já mám steamovku a na W10 Home 64bit mi hra běží bez problémů. Několik lidí psalo, že jim hra padala mnohem méně, když hru spouštěli přímo ze Steam knihovny a ne přes zástupce na ploše. Také si zkontroluj, zda máš aktuální ovladače. Pokud máš jinou verzi, je mi líto.