Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thief 2014 jaka je hra a DLC

Na gamesplanet maji slevu na 6,5GBP.

Zajimalo by me jaka ta hra je, jestli je dobra, jak je obtizna.

Koukal jsem, ze na Steamu by mela byt v cestine, coz je plus.

A potom me zajima, jestli jsou DLC pro hru nejak dulezite:

THIEF: The Bank Heist
THIEF DLC: The Forsaken - Challenge Map
THIEF DLC: Booster Pack - Opportunist

Ve sleve je bez DLC a ty jsou jinak dost drahe.

Hra je celkem dobra, ikdyz na puvodni trilogii nema. Obtiznost je dle nastaveni, na nejlehci je to kruta nuda, ja jel na "something to prove" achievement a celkem paradni.
Z DLC bych utratil asi jen za bank heist (ja to kupoval v kompletu, takze mam vse). Challange mapy me prisli o nicem a booster je jen free upgradnutej gear.

A na gamesplanet DE/FR to maji o chlup levnejsi.

tomuto jazyku nerozumim, prosim prelozit.

Proste ti za skutecne penize prodaji vylepsenou vyzbroj, aby sis na ni nemusel nakrast ve hre (+ nejaky extra blbinky). Je k tomu vice booster packu, kazdy dava neco jineho 38196.

Bank Heist nepotrebujes, to jen prida volitelnou misi (celkem velkou oproti "normalnim" side-questum) a je jedno kdy si to poridis.