Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rust nejde spustit

Ahoj,potřeboval bych pomoc.Když spustim Rust tak mi normalne naskoci uvodní logo,obrazovka nebo jak to nazvat ale dal nic.A kdyz hru ukoncim tak se mi objevi tahle tabulka.Viz. screenshot v devblogu 155 mi slo vše v pohode ale po update mi to zacalo hazet tuhle chybu.Poradí nekdo?Jinak Win 10

Koupené to možná máš, ale to neznamená, že to vyšlo.

Hra s předběžným přístupem
Získejte okamžitý přístup a začněte hrát. Zapojte se do této hry již během jejího vývoje.

Poznámka: Tato hra dosud není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud Vás hra nyní nezaujala, zkuste počkat, až bude v další fázi vývoje. Více informací zde.

Kdysi betatesterům platili, teď platí betatesteři vývojářům. Nová doba…

Může to být hrou i nějakou nekompatibilitou mezi hrou a tvým PC/OS.
Pokud jiní tenhle problém nemají (či jsi to nenašel), jsou dvě cesty:
- můžeš zkusit kompletně přeinstalovat OS (samo, že včetně ovladačů a aktualizací), a dát tam jen Steam + Rust. Pokud pojede, byla chyba někde u tebe. Pokud ne, problém je ve hře. Osobně by se mi do tohoto určitě nechtělo…
- kontaktuj ty vývojáře

Právě kvůli nehotovosti se early access hrám vyhýbám. Něco jiného by bylo, pokud bych hru dostal zdarma, k testování.
Jedinou výjimku jsem udělal u české hry "YLANDS" od BI, kterou jsem jako betu koupil cíleně (podpora vývojářů). A také jsem je už s nějakým problémem kontaktoval, řešení bylo v další verzi.

------
Ještě můžeš zkusit kompletně RUST odistalovat, smazat adreář hry, pokud tam něco zůstalo, smazat případně soubory hry v Dokumnetech či kde. Případně (pozor, riziko znefukčnění PC!) od Rustu promazat registr.