Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vpliv poškrabania disku na hru(PS4)

zdravím, dneska mi došla už druhá hra na PS4 v nie priliš dobrom stave, zaujimalo by ma kedy už má taketo poškodenie vpliv na hru(sekanie alebo že niečo vobec nebude fungovať)

na hre WATCH DOGS je zopár maličkých škrabancov a v hre som postrehol že po prejdení nejakej misie ked mi to vypiše že "misia dokončená" tak to začne sekať jak svina na cca 15sekund tak neviem či je to problem že je to poškrabané alebo je to v niečom inom

teraz mi došla hra PROJECT CARS kde je len jeden cca 2-3mm škrabanec, hra sa ale spustila bez problemov a po prejdetí jedneho celeho preteku som nevidel žiadne problemy

Tie škrabance niesu takmer vidieť, jedine ak ich otočím proti svetlu tak je to vidieť ...

našiel som niečo taketo watch može to fakt pomocť?

Vopred dakujem za rady

Podivej, samotnej datovej zaznam je ulozenej az za tou plastovou pruhlednou plackou, ty skrabanecky tu zaznamovou vrstvu temer jiste neprorazily, ale na druhou stranu ti to nikdo nerekne na sto procent. Proste CD a DVD jsou velmi nachylne na poskozeni a pokud je to mozne je lepsi se jim vyhnout. Pri hrani na PC mas dneska skoro dokonalou digitalni distribuci, jak moc tento zpusob podporuje Sony u sve herni konzole nevim, neco myslim maji take. Ma to taky sve problemy, ale zase se ti nestane, ze bys dostal poskozenou placku.