Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry zasazené v 1. a 2. světové válce

Zdravím. Rád bych si zahrál hru odehrávající se v 1. nebo 2. světové válce. Her z první světové války moc není, takže hádám, že krom Battlefield 1, Verdun a Valiant Hearts: The Great War už jich tolik není, i tak bych ocenil nějaký tip. Z druhé světové války už nějakou tu hru znám, ale určitě ne všechny. Rád bych doporučení na nějakou, ve které je Vylodění v Normandii, jak na hru novou (vím jen o Day of Infamy), tak nějakou starší klasiku. Nejvíc ocením FPS, ale mám rád i strategie ve stylu Company of Heroes nebo Hearts of Iron. Díky.

Ano, neco tak bych chtel. Kdyz by nebylo, tak staci neco jako prvni Call of Duty a United Offensive nebo neco jako Vietcong. :-)

---

No nic, obaval jsem se toho, teziste valecnych her se preneslo do moderni doby a jeste hodne do multiplayeru, ale tyhle singlovky z 2. svetovy jsou nezapomenutelne.