Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Policejní pc hry

Čau lidi neznáte někdo nějaké nové policejní pc hry kde hrajete jakože vážně za policistu žádný agent nebo tak. Tak co máte typy? :) :D

Max Payne byl bejvalej polda, kterej to vzal do svych rukou, ale hlavne nejvetsi frajer. Snad moje nejoblibenejsi postava a super hra.

Co MP3 jsi nehrál? Ja teda taky ne, nevim, jestli je to taky tak dobre, abych to pripadne jeste dnes shanel.