Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rust - Error Server List

Dobrý deň, mám ntb lenovo y520p(i7 4700mq,gt 755m a 8gb ram).Mám Win 8.1. Hral som Rust a už pred pár dňami a mal som s ním problémy. Neukazovalo mi to servery, musel som ho vypnúť a zapnúť. Teraz mi už neukazuje servery. Zapnem hru a otvorím konzolu. V nej sa píše ,,Error downloading server list: Could not resolve host: api.facepunch.com." Servery mi ukazuje iba keď ho pustím cez odkaz v zložke. Začne sa mi načítavať server a po chvíľke mi napíše ,,EAC disconnected".

Preinštaloval som EasyAnticheat asi 5x, nezabralo.
Vypol som Antivirák, nepomohlo.
Pridal som si rust do Firewallu, nepomohlo.
Spustil som ho ako správcu, nezabralo.
Overil som súbory,tiež nič.

*Do hry som si nepridával žiadnu modifikáciu, hrám tkz. Vanillu.

Nevím, jak to kdo prezentuje. Early access = nedodělek, který může fungovat, ale také nemusí. A je zcela bez záruky. Nikdo ani neslibuje, že bude na stopro hra dokončena. Koupě = loterie.

-------
Já se EA programově vyhýbám, pořídil bych si to pouze v případě, že bych takovou hru dostal zdarma. Jedinou výjimkou je Ylands od BI, kde jsem zakoupením podpořil kamarády, kteří na tom dělají. A ta hra určitě stojí za to!