Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Test appiek - hráš hry a zarábaš

Chcel by som dať do pozornosti projekt, kde sa da privyrobiť 2-3 stovky mesačne. Jedná sa o serióznu vec, zameranú na marketing a reklamu hier . Je na každom či chce byt súčasťou projektu. Odmeny ako nový telefón, dovolenka.. 3-5 minúť na stránke a máš svoj názor. Zapojiť sa dá aj zadarmo

testappiek.sk - jedná sa o informačnú stránku.

Odstraněna zbytečná fotka. (Prasak)

Předmět Autor Datum
Odmeny ako nový telefón, dovolenka při odměně 3 stovky měsíčně. To se docela nevyplatí ne? Co to je…
icepower32 16.03.2017 18:06
icepower32
je to slovenska stranka takže v €, pridal stranku tam su informacie
eura 16.03.2017 18:10
eura
Já nejsem slepý, jen mě zajímá co je to zase za novej podvod ;-) Kairos a jemu podobný variace už tu…
icepower32 16.03.2017 18:33
icepower32
Tak do Kairosu a podobných báječných investičních příležitostí musíš něco vložit, tady asi ne (nehle…
L-Core 16.03.2017 18:38
L-Core
Po oficiálnom otvoreniu zeme, budú mať možnosť registrovaní členovia využiť body na zaplatenie člens…
Eryo 16.03.2017 19:51
Eryo
Zapojiť sa môže každý . Buď ako člen zdarma alebo affiliate partner ...
zadarmo 16.03.2017 22:33
zadarmo
Takže za to, že někomu budu dělat testera, bych měl ještě platit? Přijde mi, že je to lákadlo pro na…
Prasak 16.03.2017 23:03
Prasak
Scam poprvé, scam podruhé, prodáno.... /modi - zamkněte to, ať ovce nebrečej... dík
icepower32 17.03.2017 05:36
icepower32
Ty si dobry Scamp :D Keby aspon overuješ info a netaraš. Ak by si čital dočital by si sa že nemusiš…
čitaj 17.03.2017 06:41
čitaj
Důvěřuj, ale prověřuj. watch
karel 17.03.2017 10:23
karel
Stačilo vidět vaše webovky, takovou fušeřinu bych udělal i já s půl rokem psaní stránek. Text zmaten…
Eryo 18.03.2017 10:09
Eryo
si asi nepochopil že to je len informačna stranka affiliate partnera - to znamena že su tam len info…
čitaj 19.03.2017 20:53
čitaj
Stále platí naprosto vše co jsem napsal.
Eryo 19.03.2017 22:12
Eryo
http://onlineearningmentor.com/my-unique-divvee-so cial-review-is-it-another-blatant-scam [http://t…
karel 19.03.2017 23:24
karel
scam Ha! Já to řikal :))
icepower32 19.03.2017 23:41
icepower32
Podla čoho mysliš ? Rad sa dozviem čo je podla teba Scam. Lebo podobne začinal aj facebook, twitter…
čitaj 20.03.2017 08:06
čitaj
Já už jsem se s podobnejma troubama, kteří zarytě hájili podobné nesmysly hádal za život dost, už mě…
icepower32 20.03.2017 11:51
icepower32
A neustále dorůstají další a další blbci, kteří skočí na špek. Nekonečnej kolotoč. Sice jsem na svět…
Prasak 20.03.2017 12:05
Prasak
Tak Pani prečítal som si článok. V tom článku je množstvo bludov, nepravdivých informácii a zavádzaj…
par vetičiek 20.03.2017 08:44
par vetičiek
Ono to je trochu jinak. Nema cenu resit, jestli to je nebo neni podvod. Predstav si ale, ze to bude…
Redmarx N 20.03.2017 10:56
Redmarx N
Ono se stačí podívat na to video, aby to normálního člověka odradilo. Pán z fotky dříve prodával těl…
karel 20.03.2017 12:25
karel
tak jasny, jahovisti hadr. :-) poslední
Redmarx N 20.03.2017 12:34
Redmarx N

Po oficiálnom otvoreniu zeme, budú mať možnosť registrovaní členovia využiť body na zaplatenie členského poplatku – 49.99€. Poplatok sa bude dať uhradiť aj kartou a to 49.99€/ rok.

Takže za to, že někomu budu dělat testera, bych měl ještě platit?
Přijde mi, že je to lákadlo pro naivky, aby mohl někdo udělat botnet, nebo něco takovýho.

Stačilo vidět vaše webovky, takovou fušeřinu bych udělal i já s půl rokem psaní stránek. Text zmatenej, šablona z internetu, obrázky nakradený z googlu. Kolik lidí jste už okradli o čas a peníze?

si asi nepochopil že to je len informačna stranka affiliate partnera - to znamena že su tam len informacie ohladom Divvee. Aby si pochopil Nie je to officalna strana firmy ale stranka len na to aby to dotyčny nemusel 100 krat opakovat.

Podla čoho mysliš ? Rad sa dozviem čo je podla teba Scam. Lebo podobne začinal aj facebook, twitter a podobne americke spoločnosti (mimochodom vtedy ich označovali za podovd, ale to aj internet a dneska každo denna sučast) :D Ak je to scam tak mi povedz ktory američan by verejne robil niekolko tyždnov videa a daval by ich na internet, robili by stale nove a nove akutalizacie na aplikacie a celkovo by mali propagaciu aku maju. Odkial by zorali peniaze na priestroy, servery, IT-čkarov, prvnikov a podobne ? Z vkladov to teda nie je. Ako je potom možne že svetove značky chcu mat u Divvee reklamu a chcu s nimi spolupracovat ? Toto je klasicky pisalko na všetko vravi to je podvod, scam. Vieš aj niečo ine napisat ? Napr adekvatne otazky k projektu na čo by ti aj niekto mohol odpovedat ?

Já už jsem se s podobnejma troubama, kteří zarytě hájili podobné nesmysly hádal za život dost, už mě to nebaví, jen se jim směju, jak tomu buď sami věří, nebo jen lžou proto, aby natáhli nové ovečky do svého stáda. Multilevely, pyramidy atd. tady byly, jsou a budou, ale opravdu nebudu ztrácet čas dohodováním se s jejich protagonistama.

A neustále dorůstají další a další blbci, kteří skočí na špek. Nekonečnej kolotoč.
Sice jsem na světě jen o něco málo dýl, než Kristus, ale už jsem zažil a viděl okolo sebe spoustu akcí, který byly "skvělý, výhodný, zadarmo, zaručující super kariéru a zářné zítřky....". Vždycky je to všechno dělaný za účelem zisku, především pro toho, kdo tomu drží otěže. Pěšáci v poli byli určeni k oškubání.
Vždycky si vzpomenu na výrok nějakýho kolegy tady z poradny: "Zadarmo je jen sýr v pastičce na myši".

Tak Pani
prečítal som si článok. V tom článku je množstvo bludov, nepravdivých informácii a zavádzajúcich informácii. Ten kto je v Divvee Social ( zadarmo) bude robiť hodnotenia, čiže pozerá reklamy videa a za to dostáva vecné odmeny bez toho aby platil alebo privádzal nových ľudí.
Dátum napísania článku MAY 18, 2016 . -Jedná sa iba o jeho názor.
Divvee sama upozorňuje na to, že je technologicky star up. V dobe kedy sa písal článok (rok 2016) firma len vstupovala s myšlienkou do procesu. Ako to býva všade začiatky sú zdĺhavé a vždy sa nájde niekto, kto si mysli že už vie o čo sa jedna, je nedočkavý a začne písať ,,zaujímavé články,, Kto sa rozume programovaniu a robil niekedy niečo s programovaným tak vie, že to netrvá deň, týždeň a ani mesiac spraviť nejaký veľký projekt, nie to ešte celosvetový pre milióny ľudí a pre svetové značky.
To že Divvee stále pracuje a vyvíja sa potvrdila, keď tento rok 2.2.2017 vydala svoju prvú aplikáciu pre Andorid. Odvtedy prešla niekoľkými aktualizáciami.
Jedna sa o aplikáciu na pozeranie reklám. V reklame a v propagácii značky sa vždy točili a točiť sa budú veľké peniaze. Pretože ak ľudia o niečom nevedia predávať sa to nebude. Dnešnej dobe sa firmy nevedia prezentovať. Reklamy v TV nikto nepozerá, letáky nik nečíta na fb každý ignoruje reklamu. Preto bola otázka času kedy sa pohnú aj tvorcovia reklám a budú požadovať úspešnejšie médium pre svoju reklamu. Divvee iba začína, nie je dokonalé , dokonca aj vo videách od manažérov firmy to môžete počuť priamo od nich. No tak isto môžete počuť, že nie sú dokonalý ale čoskoro budú, lebo na tom pracujú. Čas ukáže pravdu a to už čoskoro.
Aplikácia :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com. robinsage.divvee

Ono to je trochu jinak.

Nema cenu resit, jestli to je nebo neni podvod. Predstav si ale, ze to bude skutecne a ze to bude fungovat tak, jak je predesilano. Pak to neni nic jineho nez dalsi zagresivneni marketingu, kdy nekdo nasel skuliny jak zlepsit vysledky pripadnym zadavatelum na ukor hodnoceni. Problem je, ze hodnoceni nebyly pro neco takoveho stvoreny a ve chvili, kdy se toto stane realitou, lide prestanou hodnocenim verit. To neni dobra zprava ani pro uzivatele ani pro ty, kteri hodnoceni poskytuji. V tom momente cely system Divvee zkape, bud ho omezi provozovatele, na jejichz systemech hodnoceni parazituji nebo uzivatele prestanou brat hodnoceni jako relevantni.

System neresi ani posileni sledovani reklamy, nebot pro reklamu je zasadni jeji cileni. Napriklad ja si nekoupim auto, proto ho nechci, idkyby teda byla reklama na skodovku sebelepsi, pokud dokaze zaridit, abych ji sledoval, zadne penize to skodovce neprinese, protoze si ji stejne nekoupim. A to je neco co cely system neresi zvlaste v dobe, kdy je mym splnenym cilem uzivatele nesledovat reklamu pokud mozno zadnou (adblock).

Ono se stačí podívat na to video, aby to normálního člověka odradilo. Pán z fotky dříve prodával tělové zábaly, to asi tolik nesypalo. Je to taková americká paní Jitka z Karlových Varů, co nabízela drahé věci skoro zadarmo, na lidské blbosti se bude vydělávat pořád.
___KLIK___

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru