Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No valid containerType defined

Dobrý den,

už několik dnů se potýkám s následujícím problémem (nejen) u hry Slovní fotbal na www.duelovky.cz.

Při pokusu o spuštění té hry se mi objeví okénko s textem "No valid containerType defined" a po jeho odkliknutí se obrazovka přepne do herního pole, ale hra se nenačte.
Kontaktoval jsem i technickou podporu oné stránky, ale nebyli mi schopni pomoci s tím, že se pravděpodobně jedná o nějaký problém u mne nebo v mém připojení.
Problém je v tom, že stejná hláška se objevuje ve všech prohlížečích a dokonce i na všech počítačích v mé síti. Pravděpodobně se tedy jedná o externí záležitost, kterou stejně nebudu moci sám uživatelsky vyřešit, nicméně nikde jsem ani nenašel vysvětlení, na co mě vlastně daný text upozorňuje a v čem konkrétně je chyba.
Do pátku 10.3., kdy provozovatel www.duelovky.cz provedl údržbu serveru jsem fungoval bez problémů, po znovuspuštění se potýkám s tímto problémem. Je možné, že se jedná i o shodu okolností, to však netuším. Zajímavým faktem je, že dvakrát onen problém samovolně vymizel (dočasně), v pondělí a v úterý v odpoledních hodinách (v různých časech ovšem - v jednom případě před 13 hod v druhém až po 14 hod) jsem mohl bez problémů hrát. Tato skutečnost napovídá tomu, že se jedná o zásahy správce sítě, nicméně je možné aby se takto projevovaly? Ostatní flashové hry, kromě těch na stránkách www.duelovky.cz pro více hráčů normálně spustím. Každopádně mě asi nejvíc zajímá význam onoho textu No valid containerType defined.
Moc děkuji za případné odpovědi či pomoc

Děkuji

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Za mě doporučuju hry na super hry.info. Jsou tam bezva online pecky. poslední
Milan123exit 28.05.2018 16:18
Milan123exit

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru