Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno UNCHARTED a podobné hry na PS4

Zdravím, vie niekto poradiť nejaké hry ktore na štýl hier UNCHARTED? kupil teraz nedavno BATMAN ARKHAM NIGHT pretože to vyzerala byť fajn hra, hodnotenia, videa na youtube...no zahral som to hodinu a mam dosť, vobec ma to nebaví...

Zatial som prešiel:
UNCHARTED 1 2 3 4
GTA 5
COD:IW

Za mě The Last of Us, je to trochu jiné něž Uncharted (mnohem vážnější), ale od stejných tvůrců, takže kvalita je zaručena. Jinak za mě co jsem hrál a byl jsem nadšen (i když se nejedná o tip her uncharted). Alien: Isolation, Tomb Raider (oba nové díly), Horizon Zero Dawn a Doom.

Horizon Zero Dawn vyzera zajimavo, ale su tam len EN titulky a sice trocha viem po anglicky no napríklad v hre BATMAN ARKHAM NIGHT som to hral hodinu a som takmer nič nerozumel :)

Mám ešte orazku ohladom hier ktoré už nemám kedže niektoré po prejdení predávam, oplatí sa z nejakeho dovodu nechavať v PSku tie hry alebo je tu uplne zbytočné ? bez disku ich už spustiť nemožem. no konzolu mám len krátko ...

počuj capone a vieš mi poradiť ohladom toho PS PLUS? stojí to 50€ na jeden rok. Ja si hry kupujem, mam iba disky, žiadne hry nemam kupene cez PS store no a kedže ich len prejdem a hned predám tak primerne ma jedna hra stojí 5€ kedže ich stihnem predať skor ako klesne cena :) no neviem ako to je presne stým PS PLUS či sa to naozaj oplatí

prečital som si niečo otom no stale vtom nemam uplne jasno :D

takže ak ma niekto PS PLUS nemusí takmer vobec kupovať hry kedže si može každý mesiac vybrať 1-2 hry ? lebo ak hej tak je to vyhodné, za jeden mesiac mi dva hry stačia na priležitostné hranie a takto to mam jeden celý rok za 50€, alebo je to inak?

akurat teraz kupujem LAST OF US / METRO REDUX / WATCH DOGS 1 za celkovu cenu 50€ už s poštovným, len neviem či je to dobrá cena či to predsa len by nešlo kupiť aj lacnejšie :/

Najviac som mimo z cien za hru METRO REDUX, hra na heureke sa pohybuje okolo 25-30€ a na bazaroch niekto dá aj za 15€ čo je takmer polovica ceny hry dole

počuj CAPONE akú verziu PS4rky máš ? ja mám 1TB SLIM verziu kupoval som ju len teraz na vianoce no a napríklad GTA 5 pri rychlom prejazde mestom, niekedy aj pomaly ak som šiel tak to sekalo jak svina, občas to bolo fakt nehratelné a ked som tu hru prešiel tak hned som ju predal, ak by to nesekalo nechal by som si tu hru dokým by som mal PS4 tak by som ju nepredal ale to sekanie ...
no a jeden kamoš má PS4 ale má staršiu verziu(klasicka veľka PS4) a ide mu to bez sekania
je to náhoda alebo proste PS4 SLIM je HW natom horšie?

Za tri mesiace použivania okrem toho GTA takmer nieje čo vytknúť, teraz pred týždnom sa mi ale stalo že PS4 prestalo reagovať, žiadne tlačitko na ovladači nefungovalo(ovladač svietil čiže bol zapnutý), nefungovalo vysunúť disk, a obraz nebol sice nijako deformovaný ale nič nereagovalo :)
bol som v MENU PS4, bola spustená hra NHL17 na pozadí a stahoval sa update na hru BATTLEFIELD1 žeby toho bolo priveľa na HW a preto sa to seklo?
Skusil som podržať zopar sekund POWER tlačitko na PS4 a nastal reštart nič iné sa ani nedalo

Mám tu první 500GB a nesetkal jsem se s tím, že by se mi hry sekali. No a že by slim verze měla být slabší se mi nezná, v tom sekání bych viděl nějakou jinou chybu. A to, že se konzole občas kousne se může stát, něco podobného se mi párkrát stalo u ps3, ale nebylo to nic pravidelného. Pokud by jsi s tím měl častější problémy tak reklamuj, víc ti neporadím.

na nete je dosť člankov a vyzera to tak že nieom jediný čo sa im GTA5 seká, reklamacia teda nepomože, jedine ak by som zobral nieč oine ako SLIM. To sekanie je dosť vyrazné mne to pride ajkeby to šlo na 20FPS :)
ale je to iba v GTA5 v žiadnej inej stýmto problem nemám

inač nepoznaš nejaku stranku kde su všetky hry na PS4 ktoré maju CZ titulky? našiel som akurat toto http://www.gameleader.cz/ps4-playstation-4-hry/jen -ceske-verze/
no zda sa mi že je ich dosť málo, videl som na YT že napríklad SNIPER ELITE 3 má CZ Titulky, no len neviem či to nieje len na PC verziu :/

to je toľko roboty okolo titulkov že ich je problem spraviť aj premenší trh ? :)

no v UNCHARTED by som bol niekedy stratený bez tých titulkov, niektoré hadanky by mi dali zabrať ak by som nemal nejaký TIP :D

a zase niekedy titulky aj sú ale nieje ich poriadne vidieť, napríklad v GTA5 sú strašne malé, najlepšie boli v UNCHARTED4, ešte keby ich davali do hier v žltej farbe :D