Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LOTR neodpovídá

Dobrý den, chtěl jsem si po dlouhé době zahrát The lord of the rings the battle for middle earth ale pri spuštění ihned neodpovídá. Je to origo hra. Dal jsem ať to zkontroluje kompabilitu, to žeto ukázalo že to není kompatibilní na win7 je jasné, ale zkoušel jsem dávat spustit v win 2000,xp a pod. a ukázalo to že to nemá memory kompabilitu nevíte co stím ? foto sem dám.

Dřív intel pentium 4,4 GB ram, grafika radeonka 256mb presně už nwm. Zdroj 350w,
Teď intel i5 6500, 8GB ram, grafika 1GB DDR5 Asus R7 250.
Podle mě to bude něco s Display memory jak je tam ukazaný na 0. Jen entuším jak to změnit. Podle mě je to grafikou a tou memory protože sjem kdesi vyštrachal totalně starej noťas s procakem 1,3Ghz, 512 ram, radeonkou 9700 a rozjede se to... Hrál bych tma ale nestíhá tam procák :)