Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 3 / Předešlé díly?

Zdravíčko, právě jsem si koupil Zaklíneče 3, ale předešlé díly této hry jsem nehrál. Slyšel jsem, že ty díly na sebe navazují a že pokud si nezahraji předešlé 2 díly, tak že nepochopim některé věci, které se dějí v třetím díle, je to pravda? Dá se ten třetí díl zahrát bez toho aniž bych hrál ty předešlé a nebo bych si je měl radši zahrát?

Díky za odpověď.

Uprímně.. aby ses nikde neztrácel, musel bys číst knihy..

Zrovna třetí díl má s příběhem z předchozích dílů společnýho nejmíň, ale je to tam.. Ale ano, tento díl se dá hrát i bez toho.. Jen nepočítej, že se ti budou postavy představovat..