Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto GtA 5 instalace crash problem

poradte mi jak si stahnout GTA V abych mohl toto zkusit, zkousel jsem stahnout hodne torrentu a instalovat na ciste W10 s vdrchno selhaba, napr FitGirl, RG Mechanics atd, vsechny ty repacks, poradte funkcni GTA V co mi pobezi a ktere je kompatibilni s timto Visual Enginem, GTA jsem hral min rok a pak odinstaloval, uz to nemam . . diky

tak sem nakonec instaloval, nechápu proč chybí některé knihovny v System32 a SYSWOW64 i v čerstvě instalovaném Win 10 !
chápu když je to os zaflákaný aplikacema, čističema atd, ale proč je pomrvený nový čerstvý os na novém oddílu, zformátovaném, kde nezůstal žádný balast ? ?