Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Majitel a práva dávno zaniklé hry

Zdravím chci se zeptat jak se da dohledat současný majitel udajně hry která je už několik let shut down. Jedna se o browser hru Pockie Ninja, psal jsem na Game321, ale odpoved byla ze jsou jen publisher a dalsi informace nechteli sdelovat. Pak jsem kontaktoval NGames a ti řeki,že majitelem nejsou taky.

Je tu nekdo kdo má bystre oči a znalec tohoto oboru a dohleda majitele ? Bylo by to super. Diky.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cac he:GZcLm2wWNqEJ:mmo-play.com/browser-games/pockie- ninja/news/pockie-ninja-creators-announce-tales-of -laputa+&cd=6&hl=cs&ct=clnk&gl=us

Pockie Ninja creators announce new web rpg Tales of Laputa

Pockie Ninja developer NGames gives a teaser briefing on the new anime world it is bringing to life for mmorpg games fans.

Když to nechce prozradit NGames, tak to bude těžké. V článku jsou označeni jako tvůrci oni.