Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Česko-Slovenské gildy v mmorpg?

Ahoj, zdravím všechny.
Jen bych chtěl vědět, které mmorpg hry mají aktivní cz/sk guildy? Já teď po dlouhé době mám čas něco hrát, dokonce jsem zkoušel už pár her (Archeage, Blade and Soul, Revelation, Tera, Riders of Icarus, LotRO a na zkoušku FFXIV), kde jsem nahrál vždy okolo 10-15lvl, ale na čecha nebo slováka jsem nenarazil ani v jedné :) Snažil jsem se dostat do nějakýho většího města vždycky, abych zároven i věděl, kolik tu hru tak hraje lidí :) Celkově mě dost zklamala populace u těch her, ale to už je jiný téma. Dá se i v těchto hrách najít aktivní česko-slovenská gilda? A pokud ne, tak mi sem můžete napsat i jiný hry a rovnou i server, kde najdu fajn gildu :)
Moc díky za každou radu a hezkej večer :)

WoWko jsem vždy hrál jen na českým realmu, nikdy mě to na offik netáhlo, nevím proč :) A co Guild Wars 2? Slyšel jsem, že čechů tam hraje dost, ale na jakým serveru? Nerad bych udělal postavu na serveru, kde není žádná gilda, protože těch serverů je tam fakt moooc na můj vkus. A A děkuju za tip !