Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MC LWGJL version 2.0.4

Dobrý den, potřeboval bych poradit nejde mi spustit MC píše to: [16:06:22] [Client thread/INFO]: Setting user: dustyplays_YT
[16:06:24] [Client thread/WARN]: Skipping bad option: lastServer:
[16:06:24] [Client thread/WARN]: Skipping bad option: streamPreferredServer:
[16:06:24] [Client thread/INFO]: LWJGL Version: 2.9.4
20150209.jar;C:\Users\Daniel.M\AppData\Roaming\.mi necraft\versions\1.11.2\1.11.2.jar net.minecraft.client.main.Main
[16:17:40 INFO]: Looking for orphaned versions to clean up...
[16:17:40 INFO]: Looking for old natives & assets to clean up...
[16:17:46 SEVERE]: Game ended with bad state (exit code -1073740791)
[16:17:46 INFO]: Ignoring visibility rule and showing launcher due to a game crash
[16:17:46 INFO]: Deleting C:\Users\Daniel.M\AppData\Roaming\.minecraft\versi ons\1.11.2\1.11.2-natives-455501171774363
[16:17:46 WARNING]: Couldn't delete C:\Users\Daniel.M\AppData\Roaming\.minecraft\versi ons\1.11.2\1.11.2-natives-455501171774363 - scheduling for deletion upon exit

Předem děkuji.

Nefunguje ani to smazání podadresáře, jak píšu nahoře?
Zkus pro test stáhnout v launcheru 1.10.2 a založit nový svět.
Máš snad ten nový launcher, co je venku pár dní (a co vypadá otřesně)

Já 1.11.2 nepoužívám, neznám. Dlouho jsem se držel 1.8.0, loni jsem se překlopil do 1.10.2, dále přecházet nemíním (kvůli modifikacím a spoustě struktur z bloků, které jsem si udělal pro 1.10.2 a které by přechodem na vyšší verzi zmizely). Noví skřeti mě nezajímají, nové bloky a itemy si dokážu většinou vyrobit (udělat modifikaci) sám.

Jestli tedy nebude nejjednodušší celý Minecraft kompletně přeinstalovat. Zazálohuj si své světy, odinstaluj, zbytek smaž. Zaktualizuj Javu, nainstaluj si obě, 32+64 bit (pokud tedy máš 64-bit operační systém). Stáhni si od Mojangu poslední verzi a nainstaluj.

Pokud nebude fungovat ani tohle, máš možná nějaký problém v systému.

díky za radu zkoušel jsem to kompletně všechno mám 64-bit. A poškození v systému možná pravda protože mám jěstě druhý účet a ten mi nějak nefunguje. Piše mi ten druhý Preaparing Windows a když se plocha načte nemám tam nic. Kromě koše.

Ale díky moc za rady.