Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit Vietcong 1?

Zdravím, rád bych si zahrál tuto srdcovku. Kde se dá koupit? Googlil jsem... a nic jsem nenašel. Nemáte nějakou stránku, kde to kaufnout prosím? Díky, H.

Jen jedničku. Já mám svoje originální CD Vietcongu i datadisku Fist Alpha, i s obalem a manuálem, prostě vše původní, tehdy to byly ještě kartonové krabicovky, ne plastové "DVD" obaly. A pak mám od bratrance ještě jednu originálku Vietcongu z her kterých se zbavoval, ale pouze CD. Musel bych je vyzkoušet, v jakém jsou stavu, jestli fungují, přeci jen jsou to CD z roku 2003, a pak se můžeme domluvit.

Možná nikde. Vydavatelé nemají povinnost (starou) hru prodávat. A ty nemáš právo hru, její vydání, požadovat. A pokud ji neuvolní jako freeware, je jakékoliv schovávání se za abandonware irelevantní. V případě šíření se jedná jen a pouze o čistokrevný warez.

A může se nám to tisíckrát nelíbit, ale nic s tím neuděláme, pokud jsou majitelé práv takoví <píp>, že o svá stará práva nepečují tak, aby jim přinášely zisk i dnes. Lidi staré hry chtějí, koupit se nedají, jak je na abandonware serveru stáhnou. Kdyby nebyli pitomci, mohli dát danou hru někde za pár dolarů občas by jim z toho i po letech něco káplo. Tak mají prd.

Taky uz zadneho majitele mit nemusi, firma zkrachuje a co dal. Nakonec se hra asi stane stejne volne pouzitelnou, ikdyz dneska to asi jeste nikdo nespecifikoval, vychazel bych z toho jak to je u jinych autorsky chranenych del.

Kazdopadne kdyz to nemuze koupit a chtel by to hrat, tak nevidim problem v tom uloztu, jasny, ze tady bejt odkaz nemuze, co kdyby se nejaky drzitel prav ozval, ale na druhou stranu tezko zpusobi nejakou skodu majiteli, kdyz se to neprodava.