Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak kontaktovat ORIGIN

Mám dotaz né přímo na hru, ale na posranej origin. Už půl hodiny se snažím najít nějakou cestu jak napsat na podporu originu, vždycky se dostanu jen k tomu, že je můžu kontaktovat telefonicky, ale to nechci. Původně jsem chtěl aby mi párovali ps3 účet battlefieldu s jiným origin účtem, ale jinač než pomocí podpory to nejde.

Proč? Protože mě je jasný, že když tam zavolám tak mám všechen kredit v pi**. Ta záležitost nijak nespěchá, tak nechápu proč bych za to měl utrácet peníze. Takže jediná cesta jak požádat o pomoc origin je telefonát....clap clap calp, best support ever. Díky všem za snahu.