Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zcela tichý gamepad pro PC?

Zdravím,

je to sice "hardwarový" dotaz, ale odpověď mohou znát jen zkušení herní pařani, proto jej pokládám zde.

Neznáte někdo prosím nějaký zcela tichý, neklapající, nevrzající, či jiné podobné zvuky nevydávající gamepad pro PC?
Aby žádné tlačítko nevydávalo "klikací" zvuk a "minijoysticky" nevrzaly/neskřípaly.

Potřebuji ho na noční hraní a nechci rušit okolí. :-)

Hledal jsem recenze na YT, ale tam zvuky ovládacích tlačítek přehluší buď hra, doprovodná hudba, nebo hlas recenzenta.

Jestli s kabelem USB, nebo bezdrátový, to je fuk, ale aby šel na Windows 10.

Díky moc za případné rady!

TiP ~ Vyzkousej "XBOX ELite". na Alza.Cz : https://www.alza.cz/gaming/xbox-one-wireless-contr oller-elite-d2929822.htm
DEMO : http://www.xbox.com/fr-FR/xbox-one/accessories/con trollers/elite-wireless-controller

• Nevlastnim, ale mam docela na nem neco malo odehrano (odzkouseno pod Windows 10), kompletne jde nastavit a to i vyskou pacek, dle opravdu osobnich preferenci az do aleluja :-)

[img=http://cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/3792330/paddles.0.gif]http://cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/ 3792330/paddles.0.gif[/img]

Koukal jsem na recenze a taky to trochu klape. Ale objevil jsem tohle - PS4 controller, máte někdo zkušenost?

Našel jsem tuhle recenzi a zdá se mi, že klape nejméně:

watch

Ten borec do toho tříská a je to sice slyšet, ale ne moc, a vypadá to, že při citlivém používání nevydává zvuky nic až na dvě tlačítka, co se mačkají ukazováčky, ty klikají jako myš, ale to by mohlo jít přenastavit na ty spodní, že bych je nepoužíval vůbec, ne?

A na Windows by to mělo jít teoreticky připojit přes nějaký program...

Tak "klikací" zvuky podle mě dělají všechny gamepady. Zkusila jsem různé gamepady, dokonce i PSP (to je konzole, ale s gamepadem dohromady) a všechno nějak "cvaká". To nevím, koho by to mělo/nemělo obtěžovat. Ve škole hraju i při hodině (samozřejmě se souhlasem učitele) nebo v noci (mám pokoj s bratrem) a nikdy se mi nestalo, že bych tím obtěžovala.