Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová postava World of Warcraft

Hledám nějakého zkušenějšího wowkaře,chystám si po dlouhé době založit a vyexpit novou postavu, avšak jsem byl vždy velmi nerozhodný, proto bych se chtěl zeptat jestli se vyplatí víc si založit frost mága, či two handed shamana, jestliže mám radši raidy, než pvp, avšak pvp taky rád hraji.

Frost mág je ultimátní otrava do PvP ( pro enemy ) a ench sham točí víc. Teda, já hrál naposledy raidovej WotLK a tam točil rozhodně víc.

Pokud raidy, já říkám shamana, ale je to na tobě :) Ještě jestli toho mága chceš only frost ( jiný talenty neznáš/neumíš ) tak ten se do raidu hodí ještě míň.. Možná nad Fire kdybys uvažoval.

Záleží jakej datadisk, hodně se to každej datadisk mění. Tak i tak těžko se poradí, každého baví jiny styl hry. Já měl rád jednoduché rotace, proto jsem cely wotlk hrál arcane mága pve 2 tlačitka serial/film na druhy monitor a raidovalo se jedna radost.