Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 - Něco jako Forza

Ahoj, mohl bych se zeptat, jestli existuje pro PS4 nějaká hra jako Forza Horizon (prostě auta s volným ježděním po světě) Děkuji:)
Nemohl jsem nic najít něco co by mělo velké prostředí, a volné ježdění:(

QUESTION:
Can I play The Crew without a PS+ or Xbox Live membership?
ANSWER:
Players with Xbox Live Silver or PlayStation Network accounts can play The Crew, enjoy Free Ride across the US map, play every mission and skills challenge, cross other players' paths, and participate in all the asynchronous activities that The Crew offers.

However, in order to communicate with others and to dive further into the multiplayer experience with Co-op and PvP, either a Xbox Live Gold or PS+ membership will be required.