Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield 1 - spuštění hry

Zdravím vás,
prosím o radu. Mám originální krabicovou hru Battlefield 1. Instalace proběhla OK, Origin mám. Nároky PC splňuje, ovladače jsou aktualizovány. Zkoušeno bylo i spouštění jako správce, vypnutí všech možných rušivých aplikací. Po kliknutí na PLAY v origin se ale nic neděje. Nejde spustit ani přes originální soubor. Účet u EA mám. Poradíte? Díky

Mám stejný problém, mám novej PC, naroky splnuji, zkousel jsem aktualizovat ovladace, spustit jako spravce, povolit firewall, i avast, ale porad nic. Co je prosím ta odpoved jak na to neni žadná reakce? Dik