Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam Guard zasílá kódy

Zdravím, poslední dobou, zhruba jednou týdně mi aplikace Steam na notifikační centrum u systému iOS posílá kódy, což by bylo v pořádku protože mám tuto funkci aktivovanou, ale v tu dobu o kód nemám zájem a když ho potřebuji tak musím otevřít aplikaci a tam si ho přečíst, nelze to nějak nastavit aby posílala kód třeba v určitý čas. Z tohoto důvodu mám lehké obavy jestli nemám prolomený účet a jen díky Stem Guard se bot nedostane dál, heslo na email a do Steamu jsem před chvilkou změnil. Zajímá mě jestli se to také někomu děje?
(omlouvám se že to posílám do sekce her, ale myslím si že zde s tím budou mít lidé největší zkušenosti)

Steam Guard ti nema "sam" od sebe co posilat kody...ty se posilaj jen na tvoje "vyzadani" kdyz se pripojujes z jineho zarizeni...

Pokud ti to takhle posila co tyden kody tak se asi nekdo dostal k tvemu uctu/heslu a chce se dostat do uctu uplne.