Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassin's Creed III - ovládání postavy

Nevím, jestli to je můj problém, ale připadá mi ovládání postavy (lezení, skákání..) neuvěřitelně kostrbaté, nepohodlné. Tedy na klávesnici, s defaultním ovládáním.

Odehrál jsem jednu misi (v opeře) a to lezení, to je jedno velké utrpení. Hned na začátku, snad 3 minuty mi trvalo, než se mi podařilo vůbec seskočit z žebříku zpět na zem. Tipuji, že s gamepadem by to asi mělo být lepší. Nu co, je to zadarmo, hrát to nemusím, gamepad nemám a nechci, tak půjde hra asi z disku pryč.

Unity a Syndicate mi připadají uživatelsky o dost příjemnější, co se týče ovládání.

Jsem v tom sám? ;-)

Je to o zvyku, jako všechny AC díly.. Je to prostě zase další díl, kde i přesto že zůstali všechny předchozí prvky a nepřibyl žádnej novej, tak to ovládání prostě změnit museli, aby si hráči museli zvykat na novo..

Mě to přijde taky, občas to lezení, nebo když běhám po horách a chci se rychle otočit občas je to dost problém, ale pro mě to teda není důvod hru mazat.