Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V

Dobrý den, mám takový dotaz ohledně GTA V. Na Steamu stojí 1600 kč cca. A originalni CD stojí 800 kč cca. Tak se chci zeptat, když si koupím originální CD budu mít stejnou verzi aktualizace jako kdybych si koupil hru na Steamu ? Tzn. Budu mit ty auta, motorky a blbustky stejně jako po poslední aktualizaci na steamu ?

Je to celkem jedno, ale krabička je pěkná (7 DVD+mapa :-D). Rozdíl je, že se nezobrazuje na tvém profilu steamu (odehrané hodiny, achievementy) jinak se nerozlišuje servery nebo updaty, stejně všechny jedou přes social club a hru si na steam můžeš přidat aspoň jako non-steam, a když ztratíš/poškodíš DVD tak o hru nepřijdeš a jde stáhnout digitálně přes social club