Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přesun Pokemonů z jednoho účtu na jiný?

Zdravím, mám dotaz ohledně hry Pokemon. Syn si to občas zahrál na mobilu dcery, která byla přihlášená na svém účtu GooglePlay. Nyní si založil svůj účet, aby ho měl na tabletu a mobilu. Tím ale začne hrát znovu od začátku.

Je nějaká možnost, jak dosavadní výsledky ze hry Pokemon přesunout z účtu dcery na účet syna? Dcera to hrát určitě nebude, takže by nějaké vymazání na jejím účtu nevadilo - nechci dosažené výsledky zdublovat.

Díky.

Tak došlo k nejhoršímu :-)

Syn chtěl přenést hru Pokemon na nový tablet a mobil do svého účtu. Samozřejmě to nejde.

Jestliže dosud hrál na dceřině mobilu na jejím GooglePlay účtu, tak by se s ním i nyní musel přihlásit na nová zařízení. Pokud se na ně přihlásí svým GooglePlay účtem, tak začne hru úplně od začátku - což ho samozřejmě netěší.

Přihlašovací metoda (GooglePlay versus Pokemon Trainer Club) nelze měnit.

Přenos herního účtu na jinou mailovou adresu není možné.

Takže bude muset začít hrát znovu od začátku...