Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:GO vysoký ping

Zdravím, poslední dva dny se mi z ničeho nic ve hře CS:GO zvedl strašně moc ping, na všech VALVE hrách a jejich serverech. Ping co jsem běžně měl ještě před týdnem byl 15ms a teď minimálně 150ms..
Děje se mi to jen na Valve serverech, u ostatních her mám ping úplně normální..
Internet mám od UPC : Rychlost downloadu mám 255mbps, upload 15mbps a ping 15 (Toto mi ukazuje speedtest.net)

zkus změnit fps_max na 101
také se mi to stávalo když jsem měl fps_max vyšší občas mi skákal ping ( proč to nevím, na to se mě neptej)
a zkus se podívat zda máš nastaveno
rate "80000"
cl_cmdrate "66"
cl_updaterate "66"
cl_interp_ratio "1"
cl_interp "0.0"