Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem online hraní

Dobrý den
Syn rád hraje starwars batllefront na ps4 online mody a poslední dobou mu často vypadavá spojení se serverem hrál přes wifi tak jsme ps4 napojili na kabel a problém se po čase vrátil.Myslel jsem že byla chyba na straně EA serverů ale po slídění po netu mě napadlo jestli za to taky nemůže náš router comtred v3026e v2 který je jak jsem dočetl poměrně slabý.

Záleží na více věcech. Kabely, router, momentální rychlost internetu ze strany poskytovatele. ztráta packetů, servery.

Servery se dají většinou ověřit na stránkách EA a je to celokomunitní problém.
Kabely a Router se dá prověřit zavoláním technika který vám řekne jak dobře fungují. Hodí to na tu hračičku co mu ukáže ztrátu packetů a momentálí rychlost atd.
No a od poskytovatele rychlost tu už asi neovlivníte.

Nám padal net tak jsme koupili nový modem. Samozřejmě sem tam se stejně stane že naskočí trojúhelníček a nejde nám ani televize ani mobily ani notebooky.
Někdy se zase zesere rychlost a prostě je net pomalý pravděpodobně ztrátou signálu mezi poskytovatelem a zákazníkem.

Dále je tu možnost přehřání routeru ? Osobně jsme přesunuli modem z koberce radši na desku k oknu.