Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem watch dogs 2

Co těšíte se na tuhle hru? Zatím to vypáda dobře. Snad bude lepší než 1 a optimalizace budou taky dobré.
Změna kategorie, původně: PC hry (karel)

Tak battlefield 1 i watch dogs 2 mají mít directx 12, i když ten zrovna zatím dobře využitelný není. Spíš by bodl vulkan. Watch dogs 2 je celkem dost zajimavý, už jen dálkové ovládaní aut, vlastní dron a malé autíčko. Konečně už vyřešily kravinu v 1 díle nemožnost střílení z auta.