Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gta 5 chyba při spouštění 0xc0000005

Dobrý den. chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti z chybou 0xc0000005 ? jestli jo jak ji případně vyřešit? Blbé odpovědi jako Najdi si to na Googlu atd.. si nechejte. Na Googlu jsem to hledal ale nic nefungovalo. Předem děkuji za odpovědi :)

0xc0000005 je obvykle chyba,ktorá znamená,že aplikáciu zablokoval integrovaný alebo inštalovaný firewall/antimalware program,alebo nemáš k nej patričné prístupové práva...takže podla toho sa zariaď,buď hru pridaj medzi výnimky vo firewalle/otázne je prečo to firewall zablokoval-že by polofunkčný crack,ktorý zapisuje do pamäťových adries,kde nemá čo hladať,alebo vírus,malware v pc ?/,alebo povol užívatelským kontám čítanie a vykonávanie zmien/spúšťanie v adresári s hrou.....