Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pěknou prohlížečovou hru ?

Zdravím.Jsem celkem fanošek her na webu nemyslím hry jako sueprhry atd.. ale takové ty browser hry jako například Divoké kmeny, Ikariam.Mohli by jstemi nějaké doporučit co stojí opravdu za to ? Jak jsem psal hrál jsem zatím Divoké kmeny a ikariam a to fakt spoustu let.Ted chci zkusit něco nového.

Je to stejné, jako v prohlížeči. Samozřejmě když to máš na Steamu, tak máš textury uloženy v PC, a tím se zrychluje načítání i plynulost hry. Kromě toho ti za zakoupení Steam verze přidají i odpovídající množství Town Pointů, což je herní měna, za kterou si kupuješ různé skiny pro svojí postavu, dům atd.