Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamepad Natec Genesis P65 (PS3/PC) - nový, nefunguje mi

Ahoj,
koupila jsem si nový gamepad jelikož starý se mi rozbil už komplet a stejně si dělal už tak trochu i co chtěl.. To je teď ale jedno, mám Win10 a nechápu proč nebo čím to je ale ovladač mi zjevně prostě nejde.
Mám jednoduchou hru Lego-The Hobbit a Lego-The Lord of Rings dřív sme to hráli normálně ve dvou ale ted nám to zjevně nepůjde nevím proč ovladač se po připojení nainstaloval ale ve hře mi vůbec nejde pro něj nastavit ovládání.
Nevíte někdo co s tím prosím?

No já zrovna moc her nemám a nenapadá mě na čem jiném to zkusit :/ ale kamarád mi půjčoval jeho a byl stejný problém že to prostě nešlo ale je fakt že s tím hraju jen u téhle hry tak zkusím třeba CS s tím zapnout jestli to půjde :)