Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou konzoli

Ahoj,
Zvažuji koupi konzole, jelikož je to pro mne vyhodnejsi nez koupě noveho PC. Predevsim financne se to hodi.

Otazka je, jakou? Xbox 360 a ps3 uz asi smysl nemá (bazar)

Tedy XBox one nebo PS4? Cenove to vyjde podobne. PS4 muzu mit v limit edici bila plus potisk nevim ale ted jaka hra plus jeho nekolik her asi za 8tis. Hrana par hodin. Ale koukal jsem ze na xbox mozna vyjdou hry levneji.

Co by jste doporucili a z jakych duvodu? V tuto chvili bych hrsl na 22"monizoru pozdeji

Dik

Vol podle exkluzivnich her. Kazdopadne pokud chces PS4 tak si pockej na PS4 Pro (zhruba za mesic tu bude) nebo si pockej tak rok na Xbox Scorpio (ale chapu ze se ti asi nebude chtit tak dlouho cekat). Nicmene ten nejvetsi rozdil mezi obema zarizenimi jsou uz zminene exkluzivity.

Jasny ale to uz zas ta nová verze bude drahá a to mě se dávat nechce, jelikož jsem nikdy knzoli nemel a co jsem dosud hrál, tak mi to s gamepadem moc neslo. Tzn. otazka zda na tom hrat budu, nebo ne. Pak prodavat zbytecne pod cenou novou konzoli... Nove hry mehraju protoze na to nemám PC ale urcite bych si neco zahral z novych i starych. (Metro 2033 a pod po GTAV... Je mi jasne, že hry si budu muset kupovat, ale už jsem dospel do fazr kdy na warez seru a kupuju - pohodlí, bez starostí, dobrý pocit.

Hmm jako jsou vetsinou tak o tretinu urcite drazsi. 360tku nebo ps3 asi nema cenu kupovat co. Kdyz jsem videl grafiku na gta V...

"Normální herní PC v cenové relaci 25.000-35.000 i za 10 let bude silnější, jak next gen konzole co nově výjde. Stejná hra co stojí na PC 500kč+30DLC stojí na konzoli +1600kč samotná a těch 100-500kč ti naúčtují za každé DLC zvlášť. // Navíc na PC je několikanásobně více exkluzivit, než na obouch brandech (Xbox-PS) dohromady. Kdykoli si připojíš Xbox ovladač a připneš k televizi či monitoru (či přes stream box) můžeš hrát z gauče. // Hry můžeš hrát 20 let staré i aktuální aniž by sis musel kupovat druhou konzoli. // Časem můžeš emulovat konzolové exkluzivity i na PC. // PC můžeš využít na všechno a kdykoli upgradovat. // Nenutí tě platit poplatky za to, že si můžeš zahrát online multiplayer na tebou zakoupených hrách (PS/Xbox). // Rozlišení, FPS.. celkově i nastavení podle sebe.. módování her.. více úložného prostoru.. // KONZOLI si kup jen jako sekundární zařízení a to kvůli hrám typu Ratchet & Clank - God of War - Halo atd.. a nebo kdyš nechceš své kamarády, dítě či přítelkyni pouštět do systému aby ti tam přehazovali složky v případě, kdy odejdeš třeba na záchod. (ovšem kdykoli se to dá řešit úpravou OS ve stylu BigPicture u Steamu či lepšími). :)"

Uryvek z fora... Asi to bude PC no.