Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Crew přestal pracovat

Ahoj, přes uPlay sem si stáhl the Crew a nainstaloval a teď při spuštění mi to hlásí, že přestal pracovat.
Podpis problému:
Název události problému: APPCRASH
Název aplikace: TheCrew.exe
Verze aplikace: 1.1.4.0
Časové razítko aplikace: 57710b48
Název chybného modulu: TheCrew.exe
Verze chybného modulu: 1.1.4.0
Časové razítko chybného modulu: 57710b48
Kód výjimky: c0000005
Posun výjimky: 000000000155eb28
Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.768.3
ID národního prostředí: 1029
Další informace 1: d02e
Další informace 2: d02e89bbc7ceb649336c45b9adffd0cd
Další informace 3: 4610
Další informace 4: 4610e206dd31f64def66cecf62e1c09a
Požadavky bych splnovat měl mám i3 3220, HD7770, 8gb..
Diky za rady.

To znamená, že problém bude hlubší než chyba The Crew.

Tomb Raider byl originál nebo warez? Byl ta tom PC nějaký warez od Ubisoftu? Jestli nechceš, neodpovídej :) - ale právě to, že nějaký crack někde něco zablokoval, může být příčinou těchto potíží. Přeinstalace OS tuto možnost potvrdí nebo vyvrátí, více poradit nedokážu.

Já nevím, co pomůže a zda to pomůže, také může být (teoreticky!) hra nekompatibilní s tvým hardwarem či hardware může být závadný (grafická karta, RAM).

Tím by sis jen ověřil, zda za to můžou pozůstatky warezu nebo ne. S warezem ti radit nebudu - a stejně nemáš instalační logy z příslušných utilit (Total Uninstall třeba), abys zjistil, kde přesně a co přesně crack přenastavil.