Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit Far Cry 4

Dobrý den, potřeboval bych pomoct s hrou Far Cry 4, kterou jsem si zakoupil na Steamu a nyní mi nejde spustit a hlásí to Error: Failed to start game (invalid app config). Už jsem ověřoval jestli tam nechybí nějaké soubory, i jsem vypínal antivir a také ukončoval skryté procesy...

Zdravim,
koupil a nainstaloval jsem si FAR CRY4 ze STEAMU a nejde mi to spustit (ani z UPLAY) kdyz kliknu na hrat naskoci logo farcry a pak se nic nestane...
Nevi nekdo poradit.
(Muj pc: Intel Core i7 8750H Coffee Lake,RAM 16GB DDR4, NVDIA GeForce GTX 1060 6GB Max-Q, M.2 PCIe SSD 256GB)

Díky za radu co delat..