Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Název hry

Nazdar.
Kdysi jsem hrával jednu hru, nepamatuju si jestli to bylo na PC a nebo na PS2, ale myslím si, že na PS2. Bylo to z antické doby a vy jste byl voják uprostřed bojiště(pokaždé jiné) a dav vám házel jídlo na doplnění jídla a vy jste se snažili přežít, co nejdéle. Děkuji za veškerou pomoc.

Zkusím to ještě jednou.
Ocitli jste se uprostřed arény jako otrok/gladiátor, vaším úkolem bylo přežít vlny přicházejících nepřátel. Dav vám házel jídlo, které vám doplňovalo život.
To je vše, co si o téhle hře pamatuji, snad je to lepší než předtím.