Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Origin problém

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s originem a obnovováním kontrolní otázky. teď mám takový problém, že chci změnit email a chce to po mě kontrolní otázku, kterou jsem zapomněl. zkoušel jsem všechno, pak jsem chtěl napsat na EA help, vyplnil ten formulář, co tam je ale stále se mi to načítá, už asi půl hodiny viz. obrázek. nevíte co s tím?

Všechny hesla od všech služeb, kontrolní otázky atd. mám několikanásobně uloženo na více místech. Nepochopím lidi, kteří si kupují službu a údaje od ní si pořádně neuloží.

Zkus ten formulář vyplnit znova. Možná z jiného prohlížeče, bez nějakého blokování reklam apod.