Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GAMEPAD nastaveni PS

chcem sa spytat či poznate nejaky program, na gamepadi alebo celkovo aby sa jednalo o taky program aby som na svojom gamepade mal ovladanie, ako orginal PS ,lebo kde si zapnem fifu na svojom gamepade mam všetko poprehadzovane

Stáhni DS4windows jestli máš DS4. Pokud DS3 a tak se podívej po scptoolkit nebo inputmapper(ty jdou i pro DS4, ale preferuji DS4Windows). ds4windows.com. Pak musíš zatrhnout hide DS4 controller neboli zapnout exkluzivní mod pro ten ovladač. Je to v nastavení, bude tam něco jako hide DS4 a něco. Tak to zaškrtni. Pak to nějak spáruj dle návodu a už nebude problém.

xbox360ce <- Xbox controller emulator. Na internetu je spousta videí na tohle. Funguje na téměř všechny ovladače. Aspoň pro mě to fungovalo na snad všechny hry které jsem koupil na steamu.

Osobně používám STrike force Fx ovladač. Ovšem není to podporovaný ovladač pro dost her. Proto používám Emulátor.

VIDEO
+ někdy nefunguje tutorial ve videu tak je třeba přečíst si i dodatečné info pod videem kde je další způsob který fungoval pro mne.

LINK NA DOWNLOAD EMULATORU
Sjedeš trochu dolů. Stáhneš 32 či 64 bitovou verzi a dál se řídíš videem či informacemi u videa.

New - 1

To those of you who can get this to work try this:

Do everything this video says.

Then open up x360ce.ini in a text editor and add "Version=1" (without quotation marks) under the [Options] section.
AND THEN open x360ce go to Setting database - Global Settings and SELECT ANY OF THE PC TWIN SHOCK options. (I go with the first one, but have tested some of the other ones and they work as well). Then go back to the controller page and make sure the buttons fields are filled up (sometimes they will be empty, in which case select a different option in the Global settings tab) and click Save.

These last two steps (especially the final one) are not well explained in the video and uploaded comments and are the reason why i couldnt get this to work until now.

^^^ This works like a charm

↑ tohle fungovalo pro mne když jsem tohle provedl po shlédnutí a následování videa.