Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 "Anniversary update" mi dojebal CS:GO, wtf?

Zdravím, dnes jsem nainstaloval včerejší "anniversary update" Windows 10 a potýkám se s problémy v CS:GO (jiné hry nehraji, takže netuším, jestli je problém i jinde).

• Po zapnutí mám v menu i ve hře 20-30 FPS (normálně stabilně 250) a hra šíleně pomalu reaguje
-> pomůže změna z Fullscreen mode na Windowed mode a zpátky, problém je ale při každém spuštění
• Hra nereaguje na nastavení Brightness (asi největší problém, vše je moc tmavé)

Nemám bod obnovení před aktualizací, takže poslední možností by byl reinstall OS a zákaz této aktualizace.
• Zkoušel jsem reinstalovat ovladače přes Display Driver Uninstaller
• Zkoušel jsem reinstallovat CS:GO, včetně smazání configů

Nečekám, že tu někdo řekne step by step návod jak tyto problémy napravit, spíš mě ale zajímá, jestli máte někdo stejné problémy s tou jejich úchvatnou poslední aktualizací desítek.

Taky jsem zkoušel OverWatch - OK, ale CS:GO je prostě divné. Zřejmě budu muset provést tovární nastavení OS, případně celkový reinstall.

Jinak samozřejmě nejsem jediný, zrovna jsem narazil na https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/ 4vwiu8/how_fix_csgo_fps_and_tweak_windows_cfgs_aft er/ zkusím to pročíst, jestli tam naleznu nějaký fix.

Edit -> Zřejmě jsem to vyřešil
1.) Ve Windows Store nainstalovat / spustit aplikaci Xbox
2.) V nastavení přejít do Game DVR (Záznam ze hry) a vypnout tuto funkci.