Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Důvod proč pirátit hry: DLC

Mne to přijde jako zlodějina, prodávat featury které by tam dávno měly být a často za dost vysokou cenu.

Perfektní příklad je třeba Total War Warhammer - Základní hra stojí celkem dost na to, že nemá moc featur.
Nejhorší ale je, že jedna frakce stojí 17 euro!

A hry od Paradoxu, to raději nebudu komentovat.

Kdyby to dělali aspoň tak, že udělají DLC, které by mělo počet featur jako 3 které prodávají teď a až pak to prodávali... takhle to je trošku extrém.

Teď si hru raději koupím abych aspoň trochu podpořil developery, ale na hraní si ji stáhnu, protože dávat takové peníze za pár featur které tam měly být fakt nebudu.

Jaký máte názor na DLC Vy?

No DLC je zlo o tom žádná, ale rozhodně to není důvod proč hry krást. Pokud vydavatel ještě před vydáním řekne, že vydají několik DLC a co budou zhruba obsahovat tak v tom nevidím problém. Skvělý příklad je SW Battlefront. EA jasně řeklo, že vydají 4 DLC, co budou obsahovat a kolik budou stát a je jen na zákazníkovi jestli mu to za to stojí nebo ne. Mě třeba ty 3000 za to stály.

Dneska je bohuzel uplne normalni udelat udelat hru ani ne polovicni a pak pridavat za penize "DLC" ktere by pred par lety byly uz v puvodni hre(proste penize no)

Navic se najde i spousta "pitomcu" co rika ze koupit hru ve sleve(goty verze) je jako ji upiratit.

Porad to muzes delat tak ze hru stahnes a kdyz se ti libi tak si ji koupis. Je to sice taky takove ...ale kdyz vyvojari nenabizeji dema tak co zvlast kdyz si dneska muzes pred koupi osahat/vyzkouset vlastne vsechno.