Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PokemonGo/poradte :-)

Ahoj , nainštaloval som si pokemon go na tablet . Normalne som zapol dál datum , verzia androidu je 4.4.4 takže žiaden problém s androidom nie je . Ale keď dám prihlasiť sa cez google hra sekne napíše Pokemon Go sa prestal pracovať , Inač tablet má v sebe aj windows takže prosím radu :-) .

Ja dost pochybuju...maj dost problemu se hrou jako takovou takze se budou zamerovat na jine veci + pridavani dalsich novinek...

Navic na to ze je to ted snad nejhranejsi hra vubec se s updatama moc nehrnou...a jediny co udelali je ze tu hru "schvalne" bugnuli aby jim to zmirnilo dopad na servery.