Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na Huawei Y6 Pro

Čau čau,
budu asi kupovat Huawei Y6 Pro, tak jsem se chtěl zeptat, jak na tom frčí hry.
Pojedou na tom například Pokemoni bez sekání?
Nebo fifa?
Má to 4 jádra, nesekají se na tom aplikace?

Díky za rady.

Tento příspěvek nemá hlavu ani patu.
Huawei Y6 Pro má Android 5.1, takže je hloupost zmiňovat verzi Androidu.
Hra Pokémon GO sežere 10 MB dat za hodinu čistého hraní se zaplými daty a GPS.
1,5 GB dat = 350 kč/měsíc = 153 hodin hraní = 5 hodin čistého času hraní denně.

Takže váš příspěvek je něco ve stylu "neočkujte vaše děti, způsobuje to autismus". Tedy naprostá kravina napsaná lidmi bez jakéhokoliv povědomí o situaci. :-)