Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokemon GO - problém s kamerou

Ahoj, určitě všichni znáte novou hru Pokemon GO a snad jsem tu správně.
Chtěl bych se zeptat zda by mi tu někdo neporadil s menším problémem. Normálně se ve hře dají chytat pokémoni, tak, že je vidím na normální realné kameře v mém prostředí, ale když ji zapnu, tak pokémony nevidím, neobjevují se mi tam. Nevěděl by někdo proč?
Předem díky za odpověď.

Jo je potreba...hodne lidi to nevi :) Navic na strankach nebo nekde na jejich "foru" pisou ze je i potreba 2 GB RAM(nevim k cemu ale ok)

Navic i tak je ta aplikace dost rozbita.
Mne napr nefunguje battery saver. Respektive funguje ale kdyz se telefon probudi tak na nic nejde mackat coz je docela problem...
Navic u aplikace ve stylu geo "kesek" se divim ze pri vypusteni appka nepodporuje beh na (_)(_) - pozadi.

Tak on ten "battery saver" je v aplikace jedine co dela je ze kdyz otocis mobil o 180 stupnu(proste mobil s rukou dole) tak se hodne ztmavi display na kterej je videt Pokemon GO logo(notifikacni lista mi ale sviti)...kdyz ho zase "zvednes" tak se zase rozsviti.
Nic jineho to neumi ale usetri to baterku. Jenze mne po "probuzeni" nejde na nic mackat takze smula a chodit neustale s rozvicenym displayem zvlast ted kdyz je venku porad svetlo takze jas na max...to bych u sebe mohl mit 4 power banky a stejne by to nestacilo :D