Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead by Daylight

Dobrý den, prosím vás jestli by někdo nevěděl proč když hraju dead by daylight mám na low detaily 60 fps, u killera 50, přejdu na medium mám 40 fps, přejdu na high mám 30 fps, Komponenty: I5-4460, GTX 960, 8 GB RAM

Processor: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DX11 Compatible GeForce 760 or AMD HD 8800 or higher with 4GB of RAM

Doporučené požadavky hravě splňuješ, aktualizoval jsi ovladače grafické karty, na jakém to hraješ rozlišení, neběží ti něco v pozadí? Popř. dej správce úloh, po spuštění a všechno povypínej-restartuj pc, a pak zkus hru zapnout.

A co presne na tom nechapes? Cim vyssi detaili, tim min FPS, to da rozum. Jinak to mas celkem normalni, optimalizace te hry je zatím celkem mizerna. Ale vzhledem k tomu, jak se to hraje je 30FPS uplne postačující. Nizsi FPS za killera bych prisuzoval tomu, ze vidi generatory/haky přes celou mapu a navíc beha hlavne přes prostred mapy zatímco survivori po okrajích.