Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uplay Synchronizace úspěchů selhala

Zdravíčko. Poslední dobou mi blbne uplay. Vždy když chci zapnout nějakou hru (far cry 3, TomclancysR6) tak mi uplay napíše tuto chybu "Synchronizace úspěchů selhala". Jde dát možnost přeskočit. U far cry potom není problém, hra jede dál akorát mi blbnou ty úspěchy což mi tolik nevadí. Ale u Tomclancys se mi hra vypne po prvním odehraném kole.
Hru i uplay jsem už přeinstaloval ale problém stále trvá. Taky jsem vypínal firewall.
Před nějakou dobou to šlo normálně ale asi před měsícem se mi to stalo poprvé (od té doby jsem nic nehrál, tudíž mi to nevadilo).

Windows 7
HW:
Nvidia geforce gtx 750Ti
Intel Core i3 3.10GHZ
8GB ram

Klasický dotaz: máš/měl jsi v tom PC jakoukoliv warez hru Ubisoftu nebo hru, vyžadující UPlay? Pokud ano, možná budeš muset přeinstalovat Windows, protože crack někde něco zablokoval a ty na 100% netušíš co, protože jsi tu hru/crack instaloval BEZ kompletního logování (např. via Total Uninstall).

Pokud ano a budeš tvrdit že ne, věz že hlavou v písku to neopravíš ;-)
Pokud ano a přiznáš se, zase riskuješ, že po tobě půjdou ;-)

No tím to zřejmě bude. Na FarCry3 jsem crack měl, ale to bylo strašně dávno. Teď to už nějakou dobu mám koupené a hry již nestahuji, vše hraji legálně. Zajímavé že to začlo blbnou až po nějaké době, asi tam byl nějaký update. No co už. Nejspíš to budu tedy muset přeinstalovat, i když se na to moc necítím, nikdy jsem to nedělal a nemám s tím zkušenosti.
Díky za rychlou odpověď.

No tak to byla dost jednostranná odpověd L-Core. Já mám stejný problém a žádnou cracklou hru od Ubisoftu nemam. vše mam legalně koupene a UPLAY blbne i tak. Synchronizace s Cloudem se nezdařila . Co na to ted? Odpovědí že pokud ano a tvrdíš že ne . co je to za blbost? co kdybys řekl co když ne? nee každej totiž používá Warez víš?