Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradte mi hernu stolicku/kreslo.

zdarec...chcem si kupit nejaku kvalitnu hernu stolicku ktora bude makkucka a nebude ma po hodine sedenia tlacit zadok.Mala by byt polohovatelna a ozaj by sa malo v nej skvele sediet a hlavne aby som si mohol opriet hlavu:).Ak mate niekto nejaku pozitivnu skusenost z akoukolvek hernou stolickou tak mi sem hodte link a ked tak vase + a - k nej.Moc by ste mi pomohly ja nemam sajnu aku si kupit a podla obrazka vyzera kazda dobre.....

Tak co. Vemou obyc kancelarskou zidli, z molitanu tomu vymodelujou superkchuuuul okraje, pocmarou ji a ztrojnasobi cenu.
A kdyz kouknes na tu jejich fotogaleri jak dve manicky najednou ovladaji pajdulaka v GTA, tak se i pobavis (ta "fotomontaz" je vubec cela komicka).

Navic se mi zdalo nejake nizke (z toho by me po hodine bolela kolena), tak jsem kouknul do popisu o nastavitelnosti "křeslo není výškově stavitelné, má nastavenou výšku sedáku 41 cm od země k horní části sedadla ". Hotove terno, hned jsem jich 5 objednal.