Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam - komunitní trh.. pozdržení prodeje

Zdravím..
Mám pár beden v inventáři na cs:go, ale nemůžu je prodat, jelikož mám nějaké pitomé pozdržení....
Chce to po mě abych si stáhl do mobilu nějakou kravinu..problém je v tom, že doma nemáme wifi a já si tedy nemohu tu blbost nainstalovat do mobilu, abych mohl prodávat položky...
Chci se tedy zeptat, dá se to nějak obejít ?
Díky

Myslím že nedá. A pokud nemáš mobil s Androidem nebo Apploidem, tak máš smůlu. Jsem jim napsal, že jsem kvůli tomu musel využít kamarádův mobil s Androidem, tak že děkuji za zvýšení bezpečnosti mého účtu těmito novými pravidly...