Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS 4,5 - co bude mít navíc?

Tak pročítám stránky a porad nechápu co bude Mít 4,5 navíc. Vysvětlíte mi to někdo ? Jake to má výhody a nevýhody ? Díííky
Změna předmětu, původně: PS 4,5 (Prasak)

Tak zatim nic oficialniho receno jeste nebylo. Ale pravdepodobne nejaka mezigenerace bude coz je dle me a spoustu ostatnich hracu velka podpasovka. A navic je to uplna zbytecnost kdyz vezmu v potaz co predvedlo Naughty Dog s Uncharted 4. Ta hra je napric vsemi platformami jedna z nejkrasnejsich (mozna i uplne nejhezci) a je to jen o tom chtit vymacknout z hardwaru co nejvic.