Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slither.io Jak se zbavím sekání hry?

Čau,

asi jste si všimli hry slither.io jestli ne, tak to je jedno stejně byste mi mohli pomoct. :-D

Takže, jedná se o free to play hru v prohlížeči. Na stolním pc mám nehorázné lagy, ale na notebooku to jede plynule. Internetové připojení je v pohodě.

A jaký je rozdíl mezi tvým stolním PC a notebookem (HW+OS) ? Zkoušel jsi jiný prohlížeč ? Případně zkoušel si svůj tajný prohlížeč bez zapnutých doplňků ? Zkoušel jsi přeinstalovat Flash ?

Tajný prohlížeč je ten tvůj, na kterém se to pokoušíš hrát a neprozradil jsi ho. V jiném prohlížeči ti to taky laguje, tak pak mě napadá zavšivený OS. Proskenovat Adwcleanerem a MBAMem. Můžeš vyzkoušet povypínat zbytečné procesy spuštěné po startu OS. Dále můžeš vyzkoušet vypnout antivir pokud nějaký používáš.

chrome je nejideálnejší, v rochu máš nastavenie kvality,inak doporučuju odinstalovať flash uple, a nainstalovať najnovší javu, DNS nastaviť na pevno 8.8.8.8/8.8.4.4
ak máte nV graf. tak nainstalovať drive 362.00 (v žiadnom prípade 364.xx ak máte odinstalovať)